iphone 3G


Pojte si hrát s iphone 3G a zapomeňte na staré telefony
Vítejte na webových stránkách informující o telefonu iphone 3G
Home

Aplikace

Tapety

Hry

Články

Home   -   Články   -   Pohled mé přítelkyně na iPhone 3G
Pohled mé přítelkyně na iPhone 3G

SmileTak i u nás nastal den, kdy moje mužnější polovička přinesla domů tuto 'hračku' :). Prohlásil, že má další děťátko a začal si hrát. :) Pro Vás, kteří jste neměli zatím tu čest, ho nyní trošku popíšu. Je to telefon pouze s jedním tlačítkem :), ale to nic neříká o jeho funkčnosti spíše naopak. Po odblokování se Vám totiž zobrazí dispay s mnoha ikonami a tady nastává kouzlo iPhonu 3G. Lze ho totiž ovládat pouze dotekama na displayi.

Tato technologie je tak dotažená k dokonalosti, že ten samý pohyb na jiné obrazovce znamená jiný úkon. Ano, máte tu čest s "inteligentním" mobilem. Efektní je třeba prohlížení fotek, kdy pouhým tahem prstů můžete fotku zvětčit či změnšit. Po otočení telefonu do jiné polohy, přístroj sám pozná, že nastala změna a obraz přizpůsobí aktuálnímu zobrazení (otočí foto na šířku a podobně).

Určitě doporučuji milovníkům jak designu, tak inteligentních přístrojů. Určite Vás zaujme svou širikou nabídkou funkcionality (můj již zmíněný přítel nechce tomuto 'zázraku' ani říkat mobil).
Ještě jedna historka závěrem. Tento mobil jsme dali pouze s kraťoučkým popisem do ruky osůbce starší 55let s úkolem zobrazit její oblíbenou internetovou stránku. Po chvílí váhání a poznámce "co se dá dělat pouze s jedním tlačítkem?", tento úkol jednoduše zvládla a ihned si osvojila ovládání a vymoženosti spojené s užíváním tohoto kousku zvaného iPhone3G.

Přeji všem přéjemný zážitek při setkání s technologíí dnešního (a možná a se dá na pár chvil říct i budoucího) věku.

zpět na články

Pokračujte dále ... Home
Tapety
Hry
Home     |      Aplikace     |      Tapety     |      Hry     |      Články
© 2009 pcapek, Všechna práva vyhrazena, Přihlásit