iphone 3G


Pojte si hrát s iphone 3G a zapomeňte na staré telefony
Vítejte na webových stránkách informující o telefonu iphone 3G
Home

Aplikace

Tapety

Hry

Články

Home   -   Články, novinky ze světa iPhone
Články , novinky ze světa iPhone

V sekci články naleznete tématicky rozdělené články podle jednotlivých kategorií zájmu. Pokud by jste se chtěli stát přispěvovateli i Vy, tak nás neváhejte kontaktovat, potřebujeme každou ruku :)

Flash a iPhone , vloženo 15.02.2009

Flash iphoneSpolečnost Apple zadala Adobe vývoj unikátního flashe pro iPhone. Jak to bude pokračovat? Pravděpodobně se nedočkáme Flashe na který jsme zvyklý na našich pcčkách. Půjde zřejmě o odlehčenou verzi Flashe.
čtěte dále
Jailbreak je nelegální, prohlásil Apple , vloženo 15.02.2009

AppleApple prohlásil, že jailbreak iPhonu je nelegální činnost. Oddůvodnil to tvrzením, že e upravování s bootloaderu a operačního systému je nelegální, protože se na ně vztahují autorská práva.
čtěte dále
Pohled mé přítelkyně na iPhone 3G , vloženo 09.02.2009

SmileTak i u nás nastal den, kdy moje mužnější polovička přinesla domů tuto 'hračku' :). Prohlásil, že má další děťátko a začal si hrát. :) Pro Vás, kteří jste neměli zatím tu čest, ho nyní trošku popíšu. Je to telefon pouze s jedním tlačítkem :) 

čtěte dále
Robotika & iPhone , vloženo 08.02.2009

Robotics & iPhoneRobotika a iPhone je možné spojit. Ptáte se co vznikne? Na videu uvidíte jak nadšenci vyrobyli robůtka, který ovládáte pře touch displej iPhone. Connect, Disconnet, doleva doprava, dopředu, dozadu a jdeme na to :) Více ve videu u článku. čtěte dále
Orb přináší live TV do Vašeho iPhone , vloženo 08.02.2009

Live TV on iphoneMáte zaplacený nějaký rozumný pušál na připojení iPhone k internetu, k poště atd.? Jestli ano tak proč nezkusit Live Tv přímo ve Vašem telefonu. Stačí si jen pustit Safari, příslušnou sajtu a jdeme na to. Více informací ve videu. čtěte dále
Pokračujte dále ... Home
Aplikace
Tapety
Hry
Home     |      Aplikace     |      Tapety     |      Hry     |      Články
© 2009 pcapek, Všechna práva vyhrazena, Přihlásit